Anasayfa / Genel / TMGD Danışmanlık Hizmeti

 

TMGD Danışmanlık Hizmeti

2015 yılının Haziran ayı itibari ile yasal olarak yılda toplam 50 ton ve üzerinde tehlikeli madde olarak nitelendirilen maddeleri taşıyan, bulunduran, dolduran ve boşaltan firmaların TMGD Danışmanı bulundurma zorunluluları bulunmaktadır.

Türkiye genelinde ihtiyaç duyulacak olan TMGD Danışmanı yetiştirerek sektöre kazandırma konusunda verdiği eğitimler ile kendini ispatlayan İris Akademi şimdi de firmaların ihtiyaçları doğrultusunda TMGD Danışmanlık hizmeti vererek firmaların yükünü hafifletmektedir. Danışmanlık hizmeti kapsamında firma çalışanlarının eğitimleri, sertifikalandırılmaları ve firmanın ilgili olduğu tehlikeli maddeler ile ilgili tüm gereklilikler verilmektedir.

Konusunda uzman kodrosu ile hali hazırda Türkiye genelinde çoklu lokasyonlarda hizmet veren pek çok firmanın TMGD Danışmanlığı hizmeti konusunda güvendikleri İris Akademi alanında daha da ileri gitmektedir. İris Akademi  “kaliteli ve doğru danışmanlık” ilkesi kararlılıkla yoluna devam etmektedir.

Yönetmeliğin kapsamına giren firmalar, tehlikeli maddelerin taşınması, ambalajlanması, doldurulması ve buna benzer işlerde danışmanlık hizmeti ile ilgili bilgi almak için tarafımızla iletişime geçebilirler.

 

 

Share This